rallitech
Dnes je - svátek má
rallitech

Engine tuning

Pectel Touto činností se zabýváme téměř 10let, vytvářeli jsme kompletní strategii vývoje, rozvoje a rozšíření ECU Pectel u nás. Nabízíme programovatelné ECU motoru i diferenciálů PI Pectel, Motec a Gems pro závodní použití i tuning.

U vozů skupiny N umožňují použítí 2 stupňů ALS, startovacího programu, je možné vytvořit několik map na různé typy paliva. Tyto si zákazník následně může sám přehrát z laptopu, stejně tak stáhnout zalogované data z dostupných sensorů na motoru. Zákazník obdrží komunikační SW do svého laptopu. Aktivní diff. ECU umožňuje přepínání mezi 5 plně funkčními a otestovanými mapami. Instalace, mapování těchto jednotek a ladění motorů provádíme ve spolupráci s technikem firmy Triple R Tuning Mickem Kehlem. Mick má dlouholeté zkušenosti se stavbou a laděním závodních motorů. Několik sezón působil i v týmech PWRC (Mitsubishi Ralliart, Top Run Subaru). Kompletní česká špička v rally i závodech do vrchu používá Mickovy mapy.

Ecutek Rovněž nabízíme mapování sériových ECU motoru Mitsubishi Lancer E7-E10 a Subaru Impreza prostřednictvím licence Ecutek.

Vysokotlaké benzinové pumpy Walbro-Sytec

pro EVO a STi 2.0 i 2.5
do sériové nádrže 255lt/h
Cena: 3.340,- Kč

ARP

Vše skladem, ihned k dodání. Ceny bez DPH.

Pro veškeré technické info a ceny mně kontaktujte individuálně na mailu nebo telefonicky s konkrétními požadavky. tel.: 602 530 321, E-mail: belak(zavinac)rallitech.cz

Zdeněk Bělák, tel.: 602 530 321, E-mail: belakzavinacrallitech.cz